خطبه های وحدت شکن جمعه؛ حسنی انقلاب اسلامی را به انقلاب مهدی وصل کرد/عکس-کلت در دست

امام جمعه ارومیه گفت: انقلاب اسلامي ايران به انقلاب حضرت مهدي [عج] وصل است كه با ظهور خود عدالت در سراسر جهان حاكم می شود.

به گزارش خواهان صلح، حجت الاسلام غلامرضا حسنی در خطبه های امروز جمعه 27 آذرماه شهرستان ارومیه با اشاره به پاره کردن عکس آیت الله خمینی گفت: اهانت به ساحت مقدس امام خمینی موجب ناراحتي قلوب مسلمين شد و اهانت کنندگان بدانند ما در مقابل آنها سکوت نمی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در ادامه شعار معترضین مبني بر استقلال، آزادي جمهوري ايراني را غیرقابل بخشش دانست و افزود: از علماي عظام و مراجع تقليد انتظار داريم تكليف اين افراد را مشخص كنند. قوه قضائیه تکلیف اینها را مشخص کند.

وی در خصوص کروبی و موسوی گفت: متاسف و متاثرم كه سران فتنه در مدت 20 تا 30 سال در لباس روحانيت يا شخصي مردم را فريب می دادند، كما اينكه مردم ايران فريب نمي‌خورند و اين از موارد اثبات شده است.

حسنی در حالی که کلت در دست دارد در حال اقامه نماز است

حسنی با هشدار به آنها که شعار استکبارپسند می دهند، گفت: بدانید که عاقبت خوشی ندارید و از قوه قضائیه خواستاریم که ساماندهندگان این حرکات برخورد شدید کند.

وي اضافه کرد: آنهايي که فريب خورده اند يا بايد توبه کنند و يا شيعه بودنشان را بگذارند کنار یعنی کافر.

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي گفت: ماجمهوري اسلامي را قبول کرديم و تا آخرين قطره خونمان از راه امام خميني (ره) و امام خامنه ای حمايت مي کنيم.

وي گفت: در راس انقلاب اسلامي بعد از رحلت امام خميني، امام خامنه اي قرار گرفته است و اين انقلاب اسلامی وصل است به انقلاب مهدی (عج). ما، امام خامنه اي را قبول کرديم و تا آخرين نفسمان از او حمايت خواهيم کرد.

امام جمعه ارومیه با خطاب قرار دادن نمازگزاران افزود: با پشتيباني و حمايت شما انشا الله امام خامنه اي، پرچم اسلام را به دست صاحب اش امام زمان (عج) تقديم خواهند کرد تا دنيا را با عدالت پر کند.

امام جمعه ارومیه هفته پیش نیز از قوضه قضائیه گله کرده و گفته بود؛ منِ حسنی تا کی باید کشیک انقلاب را بکشم، قوه قضائیه برخورد کن، اعدام کن.

Advertisements

3 دیدگاه

دسته گزارش

3 پاسخ به “خطبه های وحدت شکن جمعه؛ حسنی انقلاب اسلامی را به انقلاب مهدی وصل کرد/عکس-کلت در دست

 1. kunjungan p[erdana
  salam hangat selalu

  nice

 2. rahgozar

  نمی فهمم این پرشین گیگ و …. کلا این سایتهای ایرانی چه مزیتی دارند که اینقدر سنگشون رو به سینه می زنی 5 دقیقه وقت صرف کردم فقط بخاطر دیدن این عکس اگر نمی توانی عکسها را جای دیگر بگذاری بهتر است اصلا مطلب منتشر نکنی
  5 دقیقه طلب من اون دنیا ازت می خواهم
  —————————————————————————
  عزیز جان گذاشتم که! شما نگاه کن قبل از عکس ها آدرس لینک عکس ها رو در تینی پیک دادم.

 3. بازتاب: حسنی خبر داد:تشکیل ستاد یاران امام زمان/امام زمان از شعار “مرگ بر آمریکا” خوشحال است « خواهان صلح 3